Підсумки серпневої конференції працівників освіти Хотінської ОТГ

29 серпня 2017 року в смт. Хотінь відбулася серпнева конференція працівників освіти Хотінської ОТГ.

В  конренці взяли  участь :

• голова Хотінської об’єднаної територіальної громади Торяник Микола Іванович,
  • перший заступник голови Хотінської ОТГ Орлова Тетяна Вікторівна,
  • директор Державного професійно- технічного навчального закладу «Хотінський аграрний ліцей» Шабаль Олександр Сергійович, педагогічні працівники Хотінського аграрного ліцею,
  • представники батьківських комітетів,
  • старости сіл,
  • представники громадськості.

В ході конференції були обговорені  підсумки роботи навчальних закладів Хотінської громади у І півріччі 2017 року, які спрямовані на виконання законодавства України щодо функціонування та розвитку освіти у 2017-2018 навчальному році. Ми впевнені, що той план дій, який був прийнятий в ході жвавого обговорення і дискусії з учасниками допоможуть вивести якість освіти на якісно новий рівень.

Дякуємо всім за активну участь в конференції.