Рятувальники влаштували для дітей акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в cмт. Хотінь

Стати професійним рятувальником – одна із найзаповітніших мрій багатьох дітей. Щоб на власні очі побачити всі тонкощі важкої і небезпечної професії, вогнеборці постійно запрошують підростаюче покоління до підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

15 травня 2018 року в смт. Хотінь Сумського району, для вихованців Хотінського ДНЗ “Струмочок” та учнів Хотінської СШ І-ІІІ ступенів, які завітали до 27-го державного пожежно-рятувального посту, рятувальники влаштували цікаву та пізнавальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Дітей познайомили з історією підрозділу, організацією несення служби вогнеборців, як відбувається їх професійна та фізична підготовка. Навели приклади масштабних пожеж та  надзвичайних подій у ліквідації яких брали участь Степанівські рятувальники.

Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій розповіли дітлахам основні вимоги безпеки життєдіяльності. Фахівці пояснили, як поводитись у надзвичайних ситуаціях, у тому числі при виявленні вибухонебезпечних предметів – боєприпасів часів війни та наголосили на страшних наслідках недотримання правил у таких випадках.

Хлопчиків та дівчаток ознайомили зі спеціальною технікою, що знаходиться на захисті населеного пункту, її оснащенням та принципом роботи. Продемонстрували у дії обладнання, яке використовують при ліквідації надзвичайних подій та рятуванні людей.

З блиском в очах учасники акції приміряли спеціальний одяг та захисне спорядження, а  найактивніші навіть намагалися оволодіти прийомами роботи з рятувальним приладдям.

Враження переповнювали дітей, деякі з них виявили бажання у майбутньому долучитися до лав рятувальників, щоб виконувати благородну справу – приходити на допомогу в мить небезпеки.

Сумський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.