Турнір з волейболу пам’яті Потураєва В.О.

30 грудня 2017 р. в с. Кіндратівка відбувся традиційний «Турнір з волейболу пам’яті Потураєва В.О.».

В змаганнях приймали участь 3 команди, а саме: збірна команда школярів, молодіжна збірна с. Кіндратівка та ветерани. На відкритті змагань з привітальним словом виступили голова Хотінської селищної ради – Торяник М.І., депутат Сумської районної ради, ветеран спорту – Іванченко С.М., підприємець Левенко М.П., інспектор сектору молоді та спорту Хотінської ОТГ – Чемелюх О.В.

Як і в попередні роки ігри пройшли в напруженій боротьбі і до останньої гри зберігалась інтрига, не зрозуміло було хто ж стане переможцем? Гравці кожної команди показали майстерність, красиву гру, жагу до перемоги. На змагання, як завжди, прийшло подивитись та вболівати багато односельців. Переможцем стала збірна команда школярів.

На урочистому закритті змагань кожна з команд отримала кубки, а кращі гравці в номінаціях, та кращі в командах – подарунки. Кращим гравцем турніру визнаний Шапаренко О. В., а також ветеран спорту Щерабонос Г. В. Приємно було бачити на волейбольній площадці спортивні династії братів Свистунів, Довгополів та Шапаренків.

Торяник М.І. та Іванченко С.М. подякували гравцям за участь та за підтримку і розвиток спортивних традицій села. Слід відзначити, що адміністрацією ОТГ, депутатським корпусом, підприємцями, приділяється велика увага розвитку фізичної культури і спорту, роботі з молоддю і робиться все можливе для цього.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.