Відбулися змагання Першості Хотінської селищної ради по футзалу серед юнаків 2004-2006 р.н.

В рамках реалізації програми Хотінської ОТГ «Здорова нація», 1 квітня 2018 р. в спортивному залі Хотінської спеціалізованої школи відбулися змагання Першості Хотінської селищної ради по футзалу серед юнаків 2004-2006 р.н. В змаганнях брали участь збірні команди с. Кіндратівка, смт. Хотінь, с. Степне, с. Олексіївка. Найбільше команд було заявлено з смт.Хотінь, дві команди юнаків і одна дівоча. Команди були поділені на дві підгрупи. Ігри між учасниками груп проходили по коловій системі. В грі за 3-4 місце зустрічались команди с. Степне та смт.Хотінь-2. Сильнішими виявились дебютанти наших змагань, юнаки з с. Степне. У фіналі, прогнозовано, зустрілись футзалісти з с. Кіндратівка та смт.Хотінь-1. На протязі всієї гри точилася запекла боротьба, але сильнішими виявилися хлопці Кіндратівки. Команди призери отримали кубки і дипломи. Кращі гравці в кожній команді отримали статуетки і грамоти. Хочеться відзначити дівочу команду, яка показала хорошу техніку і боролася до кінця. Кращим воротарем змагань став Прийменко Андрій з с. Кіндратівка. Кращим гравцем Першості став Панфілов Андрій з с. Кіндратівка. Вони отримали також статуетки і грамоти. Кожна команда була нагороджена солодощами. Головна перемога цих змагань те, що діти залучаються до занять фізичної культури та спорту.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.