Відкриття капітально відремонтованої амбулаторії комунального закладу Хотінської селищної ради

3 квітня 2018 року урочисто відбулося відкриття капітально відремонтованої амбулаторії комунального закладу Хотінської селищної ради.

На урочистих відкриттях були присутні голова Сумської обласної адміністрації Клочко М.О., голова Сумської районної адміністрації Дорошенко Г. В. та голова Сумської районної ради Акпєров В.В. До святкування також доєдналися мешканці Хотінської громади.

Загальна вартість робіт склала близько 1 млн. грн., більшу частину яких вдалося залучити за допомогою депутата Верховної Ради Сугоняко О. Л..

Відкриття амбулаторії співпало зі стартом нової медичної реформи, завдяки цьому у мешканців громади з’явилася можливість на отримання якісних послуг в нових комфортних умовах.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.