25 серпня Хотінська ОТГ відсвяткувала свої іменини!

На шкільному стадіоні зібралися жителі та гості громади. Розпочалося свято спортивними змаганнями та конкурсом малюнку на асфальті. По закінченню переможці отримали дипломи та грошові винагороди від керівництва громади. Потім відбулася церемонія нагородження, де були відмічені імена тріумфаторів.

Особливим акцентом було оголошення володаря престижного титулу “Почесний громадянин громади”, якого одноголосно було визначено сесією Хотінської селищної ради. Ним виявився Коломійчук Володимир Петрович.

Позитивний настрій усім присутнім на святі подарували виступи аматорських колективів Хотінської ОТГ та гості з районної адміністрації С. Родя та В. Власенко.

Викликали гучні емоції задоволення виступи професійних артистів з м. Суми – баяністи віртуози дуету “Віва”, рок- гурт “Кайа”, та Василь Жадан.

Особливою родзинкою свята було фаєр-шоу від Ігоря Левицького та незабутній феєрверк. Для дітей працювало містечко розваг – аніматори, батути, надувні гірки, пінне шоу.

Свято закінчилося дискотекою до ранку.