Любов без кордонів завдяки Мін’юсту

Людським почуттям, а особливо – любові, непідвладні пори року, час та кордони. І яскравим прикладом цього є реєстрація шлюбу з іноземними громадянами. В рамках пілотного проекту Мін’юсту «Шлюб за добу», на Сумщині на сьогодні 208 пар наречених стали чоловіком та дружиною, з них 41 шлюб з іноземними громадянами (Росії, Польщі, Литви, Іраку, США, Туреччини, Португалії, Нігерії, Молдови, Пакистану, Тунісу, Канади, Польщі, Пакистану, Афганістану).

Загалом же за 8 місяців 2017 року відділами державної реєстрації актів цивільного стану та виконкомами сільських, селищних та міських рад Сумської області складено
3866 актових записів про шлюб. 185 із них – із іноземними громадянами.

Географія укладених шлюбів з іноземцями обширна. Найбільше їх реєструють українці з громадянами країн СНД (Казахстан, Білорусь, Росія, Узбекистан) та громадянами країн Близького Сходу (Сирія, Ірак, Йорданія). Серед зареєстрованих шлюбів з іноземцями зустрічаються «європейські» та «американські».

І все ж щасливий шлюб залежить від стосунків між людьми, взаєморозуміння, поваги і бажання бути щасливими разом!

Тож, кохайтеся! А про документи подбає Мін’юст.