Хліборобська пісня -2019

16 лютого аматорські колективи Хотінської ОТГ прийняли участь у районному фестивалі – конкурсі народної творчості «Хліборобська пісня -2019».

Свою концертну програму під назвою « Музика – найвиразніша мова» на сцені Юнаківського будинку культури наша громада розпочала піснею «Привітальна» у виконанні зведеного колективу учасників народного аматорського хору «Любисток» Хотінського СБК та ансамблю народної пісні «Зорепад» Кіндратіввського СБК. Кількагодинна різнокольорова та різножанрова палітра творчого таланту наших аматорів радувала глядачів, які висловлювали свою прихильність учасникам щедрими оплесками і ,навіть, вигуками «Браво».

Показали свої виконавські здібності всі шанувальники музики нашої громади : народний аматорський хоровий колектив «Любисток» Хотінського СБК, жіночий вокальний ансамбль сучасної пісні «Батальйон» Олексіївського СБК, ансамбль народної пісні « Зорепад» Кіндратівського СБК, солісти-вокалісти, дитячі хореографічні колективи громади.

Як завжди на фестивалі, за виступами учасників пильно стежили члени журі, тож після традиційної перерви чекаємо оголошення їхнього справедливого рішення.