Турнір з волейболу «Кубок пам’яті Потураєва В.О.»

30 грудня 2018 р. в с. Кіндратівка в спортивному залі Кіндратівської ЗОШ відбувся традиційний турнір з волейболу «Кубок пам’яті Потураєва В.О.». В змаганнях приймали участь 3 команди. На відкритті змагань і з привітальним словом виступили голова Хотінської селищної ради – Торяник М.І., депутат районної ради ветеран спорту – Іванченко С.М. Як і в попередні роки ігри пройшли в напруженій боротьбі і до останньої гри зберігалась інтрига, не зрозуміло було хто ж стане переможцем? Гравці кожної команди показали майстерність, красиву гру, жагу до перемоги. На ігри, як завжди, прийшло подивитись та вболівати багато односельців. Переможцями стала збірна команда № 3. На урочистому закритті змагань кожна з команд отримала кубки, а кращі гравці в номінаціях, та кращі в командах – подарунки. Голова Хотінської селищної ради Торяник М.І подякував гравцям за участь та за підтримку і розвиток спортивних традицій села. Слід відзначити, що адміністрацією ОТГ, депутатським корпусом, підприємцями, приділяється велика увага розвитку фізичної культури і спорту, роботі з молоддю і робиться все можливе для цього.