Районні змагання серед збірних команд сільських та селищних рад з шашок, шахів та настільного тенісу

06 квітня 2019 р. в с.Токарі відбулися районні змагання серед збірних команд сільських та селищних рад з шашок, шахів та настільного тенісу. В цих змаганнях прийняла участь і команда Хотінської ОТГ.

Збірна команда нашої селищної ради була складена з мешканців населених пунктів с. Кіндратівка – Гупал Петро, Герман Володимир, Шапаренко Олексій, Довгопол Тетяна, смт. Хотіні – Марченко Вітілій, Пашук Олександра, с. Писарівка – Шовкун Євген, Осіпова Яна та с.Олексіївка – Тарабар Олександр

Виступили наші земляки на цих змаганнях «відмінно». Команди шахістів і шашкістів зайняли перше місце і отримали головну нагороду – Кубки. В особистій першості Шовкун Євген та Марченко Віталій стали переможцями в шашках і отримали «золоті» медалі. Чемпіонами серед шахістів стали Пашук Олександра, Гупал Петро – отримали «золото», Герман Володимир – другий «срібло». Наші тенісисти в напруженій боротьбі вибороли третє місце. Шапаренко Олексій і Осіпова Яна – отримали «бронзові» нагороди в особисті першості.

Тепер наші шашкісти і шахісти будуть відстоювати Сумський район на обласних змаганнях . Побажаємо їм успіху!