Святкові концерти до 8 березня

Я просто жінка… Грішна і земна.
Не ангел я, не перший витвір Бога.
Так легко мною впитись без вина,
Я ж на устах залишу тільки здогад.
Я просто жінка… Суміш сміху й сліз,
Фонтан емоцій, джерело любові.
Я загадка, незвіданність, ескіз,
Рожеві сни і мрії кольорові.

Такими словами про жінку 7 березня у клубних закладах Хотінської громади розпочиналися святкові концерти, які з любов’ю працівники культури організували для прекрасної половини людства.

Так у Кіндратівському СБК на святковій програмі “Від усієї душі” привітали всіх жінок-трудівниць різних поколінь, які працювали і працюють в усіх галузях господарства Кіндратівки.. Для них були висловлені теплі слова подяки і пошани та, як подарунок, звучали пісні у виконанні ансамблю “Зорепад” , маленьких артистів дитячого садочка “Вербиченька” та учнів школи. Жінки пригадали свою молодість та згадали пісні, які вони співали колись їдучи на ланку, на ферму чи просто, святкуючи за родинним столом. Всім присутнім запала в душу авторська пісня Торяник Антоніни Іллівни “Я не жалею”. В кінці свята всіх присутніх частували запашним короваєм та солодощами, дарували квіти.

У Олексіївському СБК свято пройшло в гумористичному форматі – дві сусідки Палажка та Параска привітали місцевих жінок зі святом в прямому  ефірі  уявного каналу «8-Б». Студію цього місцевого каналу відвідав голова Хотінської громади Торяник М.І., з  подарунками та теплими словами привітань для всіх присутніх . Учні місцевої школи своїми виступами подарували любов, повагу, усмішки, ласку та ніжність своїм рідним мамам, бабусям, сестричкам та всім присутнім у залі, а жіночий колектив «Батальйон» гумористичними піснями, як завжди, підіймали  настрій .

Пісні жіночого ансамблю « Черешеньки» звучали на сцені Степнянського сільського клубу з самого ранку. Жителі села спішили на концерт, який мав у своїй програмі не тільки пісні ансамблю, а ще й гумор та цікаві виступи дітей.

Конкурсно-розважальна програма зібрала у Костянтинівському клубі жінок різного віку. Повеселилися на славу.

На кожному святі панувала тепла та дружня атмосфера , де возвеличували жінку , яка несе чарівну красу та ніжність, загадковість та душевне тепло. Саме в ім’я жінки творили і вмирали, З небес зривали в пристрасті зірки й Співали солов’ї нічні хорали.