Святкування Масляної

З піснями , жартами, хороводами, забавами, гарячими млинцями та пирогами Хотінь відсвяткувала 9 березня Масляну. Організували свято з метою об’єднання жителів громади та відродження своїх традицій.
На свято Масляної прийшло чимало жителів та гостей Хотіні. На імпровізованій сцені лунав святковий концерт з запальними піснями від аматорського народного хорового колективу «Любисток», вокально-естрадного тріо, сольних виконавців та учнів школи.

Веселий настрій подарували глядачам учасники різноманітних гумористичних конкурсів.

Родзинкою свята був розіграш лотереї, де головними виграшами були курка, кріль та порося. Після цього на всіх гостей свята чекали смачні святкові млинці, пиріжки та ароматний куліш.