Як вберегтися від зловмисників та забезпечити власну безпеку

13 березня 2019 року в приміщенні Хотінської селищної ради ТВО начальника Сумського РВП ГУНП в Сумській області Сошко Андрій Олексійович та заступник ТВО начальника Сумського РВП ГУНП Ткаченко Віталій Юрійович провели бесіду з головою селищної ради та членами виконавчого комітету «Як вберегтися від зловмисників та забезпечити власну безпеку».

Поліція застерігає: у зв’язку з соціально-економічною ситуацією останнім часом збільшилась кількість шахраїв на території регіону.

Зловмисники діють за різними «сценаріями», представляючись співробітниками банку, працівниками соціальних служб, поліцейськими і навіть лікарями. Під приводом банківських операцій по банківським карткам потенційних жертв чи відкупу від неіснуючої кримінальної відповідальності, або й просто з проханням грошової допомоги вони видурюють у останніх всі їх заощадження.

ТОЖ БУДЬТЕ УВАЖНІ !