Подяка голові Хотінської ОТГ Миколи Торянику від Максима Цибульняка – гордості нашого краю

22 січня 2018 року зі словами великої подяки до голови Хотінської ОТГ Миколи Торяника завітали тренер по борьбі сумо Сергій Хекало та його вихованець Максим Цибульняк.

З 11 січня по 15 січня 2018 року в угорському місті Ерд проходив чемпіонат Європи з сумо серед доросліх, молоді та юніорів. Вихованець спортивної школи МДЮСШ «Колос», мешканець смт. Хотінь Максим Цибульняк був включений до складу збірної України. В змаганнях взяли участь 14 країн.

Виступ для нашого земляка виявився досить вдалим: Максим Цибульняк посів друге місце у ваговій категорії до 85 кг та віковій групі до 21 року. Загалом він провів 5 поєдинків, а у фіналі поступився російському атлету.
Поїздка та участь у чемпіонаті Європи відбулася завдяки фінансовій підтримці голови Хотінської об’єднаної територіальної громади Миколи Торяника.