Протипожежні інструктажі співробітниками Сумського районного сектору УДСНС України

28 лютого співробітники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели виступи в трудових колективах Хотінської селищної ради, Хотінського ДНЗ “Струмочок”, терапевтичного відділення зі стаціонаром смт. Хотінь.

В першу чергу співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій приділили увагу навчанню працівників правильних дій в разі виникнення пожежі. Зокрема, рятувальники вказали працівникам як правильно проводити евакуацію з приміщення, яких заходів слід вжити у першу чергу та безумовного виконання вимог з питань пожежної безпеки.

Співробітники Служби порятунку наголосили, що для запобігання виникнення пожеж кожний співробітник зобов’язаний суворо дотримуватись встановлених правил пожежної безпеки. Рятувальники зазначили, що надзвичайні ситуації легше попередити, ніж потім ліквідовувати, адже недотримання ’ правил безпеки призводить до матеріальних збитків і ставить під загрозу життя людей.

У ході бесіди працівники ознайомились із методами гасіння і ліквідації пожеж, видами первинних засобів пожежогасіння та правилами користування вогнегасниками. Також під час проведення виступів рятувальники наголосили присутнім на необхідності дотримання вимог правил пожежної безпеки при експлуатації печей, електронагрівальних приладів, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та правил безпеки на льоду.

Проведення протипожежних інструктажів є складовою частиною системи підготовки працівників, озброєнні знаннями, вони зможуть діяти максимально ефективно в разі виникнення надзвичайної ситуації.