Тренувальний збір у Хотіні зі спортивного орієнтування

В рамках реалізації «Стратегії розвитку громади», а також програми «Здорова нація», з 8 по 13 січня 2018 р. до Хотіні завітали на тренувальний збір з спортивного орієнтування учні Сумської ДЮСШ на чолі зі Світланою Постельняк.

Тренування проходили в Хотінській лісопарковій зоні заповідника. До тренувань залучились учні Хотінської школи з туристичного гуртка на чолі з керівником Пономаренко Л.О. Молоді спортсмени швидко затоваришували один з одним, і це додало їм додаткової мотивації у змаганнях.

Закінчився туристичний збір святковою дискотекою, яка пройшла в приміщенні бару подружжя Пономаренків, які, до речі, свого часу, були активними туристами. Сумські спортсмени залишали Хотінь з позитивними враженнями та емоціями і обіцяли весною приїхати ще.

Велика подяка голові селищної ради, відділу освіти, дирекції Хотінської спеціалізованої школи, адміністрації Хотінського ПАЛ за сприяння у розвитку фізичної культури і спорту в громаді, а також в організації цього заходу.