Збірна Хотінської ОТГ стала найкращою в Сумському районі і отримала звання «Краще спортивне село Сумського району – 2018 року»

11 серпня 2018 року в с. Верхня Сироватка відбулися районні змагання «Краще спортивне село Сумського району – 2018 року». В змаганнях прийняли участь 10 збірних команд ОТГ , сіл і селищ Сумського району. Перед початком змагань відбувся святковий парад .
Нашу спортивну делегацію очолив голова селищної ради – Торяник Микола Іванович.

Змагання проходили з семи видів спорту: настільний теніс, шахи, шашки, перетягування канату, гиря, армреслінг, міні-футбол.
Наша збірна прийняла участь в усіх видах.

В наполегливій і безкомпромісній боротьбі збірна Хотінської ОТГ стала найкращою в Сумському районі і отримала звання «Краще спортивне село Сумського району – 2018 року».

В окремих видах в особистому заліку переможцями стали: шашки – Марченко Віталій, Власенко Олена, шахи – Герман Володимир, Пашук Олександра, срібним призером з армреслінгу став – Шамоян Давид.
В командному заліку наші земляки виступили також успішно:

• шахи – перше місце,
  • шашки – перше,
  • настільний теніс – третє,
  • гиря – третє,
  • перетягування канату – п’яте,
  • армреслінг – перше,
  • міні-футбол – третє.

18 серпня в м.Недригайлів, команда Хотінської селищної ради в складі 21 спортсмена візьме участь в обласних змаганнях «Краще спортивне село Сумщини – 2018 року». То ж побажаємо нашим землякам виступити якнайкраще і перемог.